Oznamy

16 Apríl

utorok-SND


o 14.00-zraz v SND(nové divadlo pri Eurovea)--zadný služobný vchod -od parkoviska za SND-točívymi plechovými schodami hore k služobnému vchodu!!o 14.00 tam musia byť všetci!!radšej skôr ako meškať!!!

Nezabudni KROJ!!-Tričko KLNKA-bledomodré!!

D:Tekovský kroj -čižmy,mašle.,,Plisovaný jednofarebný kroj,,blúzka biela -krátky rukáv,,charakterky,mašle..
CH:východ kroj-biele nohavice,biela košeľa,čierny lajblík so strapcami,čižmy.
Jedlo-pitie-niečo na čítanie-učenie-atď.
v šatni by malo byť aj malé občerstvenie--ale treba si zobrať aj niečo do zásoby--bude to dlhý dníček!

-javisková skúška s orchestrom...a večer predstavenie..-prenos RTVS.

tance:Tekov-(staršie dievčatá) a op. čardáš-8 párov!
Grujbár A.,V.,K.,BalšanD.,HudíkS.
,MarchevskýP.,LakoštíkV.,JurkovičŠ.
LipovskáL.,SaňkováT.,ChvílováE.,PenerováM.,
BederkováM.,KubovčákováE.,SnopekováZ.,
TargošováT.
 

17 Apríl

Streda-tréning


15.30-16.30 konkurzanti a malé deti
15.30-16.45 stredné deti
16.00-18.00 veľké dievčatá
16.30-18.00 veĺkí chlapci


2%-ďakujeme ak sa rozhodnete pre Klnku

19 Apríl

Piatok-tréning


15.00-16.30  tance na sobotu


Detva1,2,Čirča,Fľaškový,Marhanská,Gemer1,2.,Mix.

20 Apríl

Vystúpenie-Hlavné Námestie


Nástup v kroji o 15.15!!-Kllnka by mala vystupovať o 16.00...


Tance:Detva 1,2,Čirča,Fľaškový,Marhanská,Gemer,Mix.

22 Apríl

Pondelok-tréning


15.30-16.30 konkurzanti a malé deti
15.30-16.45 stredné deti
16.00-18.00 veľké dievčatá
16.30-18.00 veľkí chlapci
17.00-18.15 staršie deti


2%-Ďakujeme-ak sa rozhodnete pre Klnku

24 Apríl

Streda-tréning


15.30-16.30 konkurzanti a malé deti
15.30-16.30 stredné deti(strední chlapci ostávajú do 17.15)
16.30-18.00 veľkí chlapci-starší chlpaci

2%-ďakujeme -ak sa rozhodnete pre KLNKU


 

26 Apríl

Piatok-tréning


15.00-17.00 stredné dievčatá
15.00-17.30 veľké a strašie dievčatá

2%-ďakujeme-ak sa rozhodnete pre KLNKU

30 Apríl

INFO:-rodičom a klnkárom


2%-ĎAKUJEME-ak,sa rozhodnete pre KLNKU
-Prosíme odovzdať:D:kvietkovú sukňu na viazanie okolo pásu,,modrú zásterku so žltým zdobením,,CH:-kožúšok-(z Rusínskeho-alebo Horehronu!
Prosím-nepoužívajte -Klnka kroje-klnka nahrávky-klnka tance-bez nášho súhlasu-bez nášho vedomia!)
Vystúpenia:

16.4.-SND 19.00-tanec Tekov a op.čardáš-určení-Pozor- bude aj skúška s orchestrom 14.00-určení tam musia byť!!-
20.4.-Hlavné Námestie-15.15-nástup v prvom kroji!§(o 16.00by mala vyst.Klnka)
27.4.-Vysoká pri Morave-Stavanie Májacca 17.00
1.5.-Starý Klíž-mini zostava
19.5.-Prim.palác čas?(1-2 tance-mini zostava)
21.5.-DK Dúbravka 17.30-TO-ZUŠ E.Suchoňa(Klnka-30min.-program)
23,24,25,26-Máj-Rakúsko Pruggern
7.6.-DK-Dúbravka -Čerešňový juniáles
8.6.-Láb-krojovaný deň-(30min.program!)
16.6.-Holíč-festival
21,22,23Jún-Kysač Festival
22.6.-Rača(1-2tance-mini zostava
27.6.-Penati Club-(Irske tance)
17.8--Hody Pl.Š.-15.00
7.9.-Mravenec 15.roč.-Pl.Štvrtok
11.9.-Konkurz od 15.00do 18.00Dk Dúbravka
27.9.-Hody -Dúbravka
 

23 Máj

Rakúsko 23-26.Máj


Dedinská,Fegyveresová,Gašperová,HabarováT.
HabarováE.,HabarováS.,Hainová,Haruštiaková.
HushegyiE.,Chvílová,KerďováG.,KerďováJ.
Kopuncová,Kochanská,Kubovčáková,Lipovská.
Maceková,Marková,Miškovská.
Netriová,Penerová,Poláková,Saňková.
Senková,Skovajsová,Valovičová,Vargová.
Balšan,GrujbárK.,GrujbárV,GrujbárA.
Jurkovič,Lakoštík,Kubáni,Marchcevský.

-športové oblečenie,hygienické potreby,nácvičné,Tričká klnka.-kroj východ-
CH:čierny lajblík s červenými trapcami,-biela košeľa-nohavice biele-čižmy
D:kvietkový kroj-blúzka dlhý rukáv,telové pančušky,čižmy-charakterky
-ostatné ešte upresníme
platba- 20.-mája----aj  priniesť-PAS

21 Jún

Kysač-Festival-21-23jún


Bederková,Dedinská,Gašperová,HabarováT.
HabarováS,HabarováE,Hainová,Haruštiaková.
Chvílová,KerďováJ,Kopuncová,Kochanská,
LežovičováG.LežovičováK,Lipovská,Markošová.
Marková,Netriová,OndrejkováT,Penerová.
Poláková,Saňková,Senková,Skovajsová,
SnopekováN,SnopekováN,
Balšan,Čekan,Dubovský,GrujbárA,
GrujbárV,Hudík,Jurkovič,Marchevský,
Požgay,JeškoA.

Kroje upresním--
Platba-17.jun-aj priniesť PAS!!
-ak-by nám dovolili zvýšiť počet  o -5 detí-dám vedieť!